VDU viktorina moksleiviams IFtorina 2017

K V I E Č I A M  E     A T V Y K T I

Kai draugai žaisdavo futbolą kieme, sedėdavote prie kompiuterio ir studijuodavote jo galimybes? Manote, kad informatikos ir matematikos pasaulyje jaučiates kaip žuvis vandenyje?  Gal turite idėjų, kurios galėtų nustebinti visą pasaulį? Laikas jomis pasidalinti ir parodyti jūsų sukauptas žinias.  Prizai ir staigmenos, puikus savaitgalis su bendraminčiais, žaismingos užduotys ir įdomios paskaitos jūsų laukia Vytauto Didžiojo universiteto Informatikos fakulteto organizuojamoje informatikos ir matematikos viktorinoje „IFtorina‘17“.

KADA?

IFtorina‘16“ renginys vyks 2017 m. sausio 28 dieną. Viktorinoje kviečiami dalyvauti 2-4 gimnazinių ir 10-12 klasių moksleiviai. Renginio metu dalyviai susipažins su VDU Informatikos fakultete vykdomais IT projektais, varžysis  komandinėse rungtyse,  pasitikrins informatikos ir matematikos žinias, klausysis įdomios paskaitos bei ragaus šventinį tortą.

REGISTRACIJA

Registruotis į renginį galima iki 2017 metų sausio 23 dienos, imtinai, tinklapio viršuje esančioje nuorodoje. Kvietimus į „IFtorina“ renginį išsiųsim elektroniniais laiškais 2017 metų sausio 24 dieną. Viktorina vyks VDU Informatikos fakultete (Vileikos g. 8, Kaunas). Renginys nemokamas.

PRIZAI

Viktorinos dalyviai gauna dalyvio sertifikatus, o geriausiai pasirodę moksleiviai apdovanojami rėmėjų prizais. Mokinius atlydėję mokytojai taip pat neliks be dėmesio – jiems siūlomi informacinių technologijų seminarai. Už dalyvavimą renginyje  įteikiami 10 akademinių valandų sertifikatai.

Kaip mus rasti :

Kaip atvykti?

Klausimus apie renginį siųskite elektroniniu paštu iftorina@if.vdu.ltInformaciją teikia:

Doc. dr. Sigita Pečiulytė Vytauto Didžiojo universiteto Informatikos fakulteto prodekanė Tel. (8 37) 327 900,  el. paštas: dek@if.vdu.lt