Rėmėjai:
Statistika:

 VDU viktorina moksleiviams IFtorina 2015
S V E I K I N A M E      N U G A L Ė T O J U S

 

 

Pirmosios vietos nugalėtojai:
Komanda Nr. 10: 

Joniškio "Aušros" gimnazijos moksleiviai: 
Lukas Baltramaitis,  Adomas Aleknavičius, Faustas Butkus, Justa Poliakas, Andrius Nevasaitis, Rytis Pundza

 

Antrosios vietos nugalėtojai:

Komanda Nr.  3:
Vytauto Didžiojo universiteto "Rasos" gimnazijos moksleiviai iš Kauno:
Skirmantas Navickas, Rimantas Andrulevičius, Steponas Abraitis, Mantas Klimašauskas, Mantas Butėnas, Laurynas Krasauskas

Komanda Nr.  4:
Justas Buzaitis ir Martynas Gestautas iš Kauno Antano Smetonos gimnazijos,
Karolis Vansevičius ir Žygimantas Žilinsas iš Kauno apskrities Juozo Gruodžio konservatorijos,
Dovydas Valiokas atvykęs iš Vilkaviškio rajono Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazija

 

Trečiosios vietos nugalėtojai:
Komanda Nr. 2:

Matas Kulkovas, Marius Borovikovas, Gytis Krulikauskas, Ignas Navickas iš Kauno Antano Smetonos gimnazijos,
Elijas Dapšauskas iš Kauno Jėzuitų gimnazijos,
ir Marius Kumpikas iš Kauno Antano Smetonos gimnazijos.

Komanda Nr. 12:
moksleiviai atvykę iš Kėdainių šviesiosios gimnazijos moksleiviai:
Martynas Jodeika, Tadas Gailevičius, Edgaras Mažeika, Lukas Kondrotas, Simonas Zabutka, Viktorija Lukošiūtė.

Komanda Nr. 19:
Kauno Maironio gimnazijos moksleiviai
Saulius Juškevičius, Vytas Vadapolas, Lukas Klimišinas, Robertas Tamašauskas. 


Komandinių rungčių nugalėtojai:

Estafetės rungtyje nugalėjo komanda Nr. 19:
Kauno Maironio gimnazijos moksleiviai
Saulius Juškevičius, Vytas Vadapolas, Lukas Klimišinas, Robertas Tamašauskas. 

Galvosūkių rungtyje nugalėjo komanda Nr.  3:
Vytauto Didžiojo universiteto "Rasos" gimnazijos moksleiviai iš Kauno:
Skirmantas Navickas, Rimantas Andrulevičius, Steponas Abraitis, Mantas Klimašauskas, Mantas Butėnas, Laurynas Krasauskas 
 

Paskatinamieji prizai skirti

Komanda Nr.16
Lina Vyšniauskaitė, Ieva Raitelaitytė, Tadas Maruška iš Kauno "Varpo" gimnazijos,
Justinas Čepkauskas, Liudas Kazalupskis, Aurimas Liaukevičius iš Kauno "Vyturio" katalikiškos vidurinės mokyklos.

Komanda Nr.17
Laurynas Saltonas, Mantas Deksnys, Laurynas Gadliauskas, Matas Sabalas iš Kauno Juozo Grušo vidurinės mokyklos,
Vygantas Kazanovas atvykęs iš Kauno Vytauto Didžiojo universiteto "Rasos" gimnazijos.

 

Komandų surinktų balų suvestinė (pdf dokumentas).

 

Renginio akimirkas rasite VDU Informatikos fakulteto ir IFtorinos feisbuko puslapiuose. 

 

PROGRAMA MOKYTOJAMS
PROGRAMA MOKSLEIVIAMS

 

 

 

Kviečiame pasižiūrėti akimirkas iš "IFtorina 2013" renginio, kurias video medžiagoje užfiksavo Lukas Motiejūnas.

 

Kaip mus rasti:    google maps nuorodos

Klausimus apie renginį siųskite elektroniniu paštu iftorina@if.vdu.lt. Informaciją teikia:

Doc. dr. Sigita Pečiulytė Vytauto Didžiojo universiteto Informatikos fakulteto prodekanė Tel. (8 37) 327 900,  el. paštas: dek@if.vdu.lt